Dark Snow Monínec 2015

Po delší době se vracíme k reportu z nočního sjezdu na Monínci, který se jel 20. února a znamenal nejenom zábavu na osvětleném svahu, ale také pěkný úspěch dropit.cz teamu v čele s Mondie Žďárkovou!

Monika Zdarkova sjezd lyzovani Dark Snow Moninec

Tohoto oblíbeného sjezdu s názvem Dark Snow Monínec se letos účastnilo opět více účastníků než loni. Bylo jich 140 a mezi nimi byli jak zkušení závoďáci, tak i tzv. hobbíci a jiní nadšenci a nadšenkyně. 

Report o Dark Snow Monínec z roku 2013, kde se i létalo vzduchem a vyhrál ho náš rider Radim Palán si můžete přečíst zde.
 

Pajdove Radim Palan ski servis

 

Nově se také závodilo ve tříčlenných týmech, kde se samozřejmě musel objevit také dropit.cz team, tentokrát teda v netradičním složení. Konkurenci měl velikou – 23 týmů celkem – a už teď prozradíme, že si s ní poradil a dokázal celkově vyhrát! =)

Trať, kterou stavěl Aleš Krýzl byla dost zavřená a připomínala spíše otevřený obří slalom.
Letos se mělo i skákat, ale od toho se nakonec v rámci bezpečnosti bohužel muselo upustit. 
 
Monika Zdarkova lyzarka Dark Snow Moninec 2015 start
Všichni závodníci si své jízdy užili a nikomu se nic nestalo. Do finálových rozjížděk postoupily dvě ženy – pravidelná vítězka těchto závodů Markéta Karlová a Andrea Drengubáková ze SNOWtour. Ta letos také zvítězila a Markétu těsně, ale přece porazila. Na suprovém třetím fleku skončila naše Monika Žďárková!
 
Finále mužů se jelo ve čtyřech a skončilo následovně: 1. Petr Mudra, 1:05.44, 2. Tomáš Weber, 1:05.70, 3. Michael Kvašnovský, Dropit.cz team, 1:05.84, 4, Radek Samec, 1:06.74, -1.30
 
Gratulace všem!
 
Závodu se zúčastnili také dropiťáci Petr Koudela a Ráďas, ale oba pouze jako servisáci, protože byli oba toho času pajdové.
 
Výsledky týmů:
1. Dropit.cz, 03:21.51
2. Nečum, 03:26.82
3. Masters Legends, 03:27.34
 
Dark Snow Moninec 2015 trat Vitezky Dark Snow Moninec 2015
Vitezove Dark Snow 2015 Nejlepší team dropit.cz

Kompletní výsledky najdete na snow.cz.

 

See video